مسئولیت‌پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق است
اخبار دماوند

مسئولیت‌پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق است

معاون سابق سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند با تاکید بر اینکه مسئولیت پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توفیق است گفت: باید بتوانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و خدمتگذاری به مردم تلاش کنیم.

به گزارش پایگاه خبری امید دماوند، شاهرخ جهانشاهی در آئین تکریم و معارفه معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند که روز پنجشنبه در سالن جلسات فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار داشت: مسئولیت‌پذیری در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق است، مشروط بر اینکه بتوانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و خدمتگزاری به مردم تلاش کنیم.
جهانشاهی بیان کرد: یکی از موضوعات اصلی در سال‌های خدمت در شهرستان دماوند، بحث برگزاری انتخابات در سطح ملی و منطقه‌ای بود که در این خصوص توانستیم انتخابات دماوند را از حالت قرمز به سفید تبدیل کنیم.

وی تصریح کرد: در انتخابات پیشین تعداد ۲۷ نشست ستاد انتخابات برگزار شد و به واسطه برگزاری انتخابات در فصل سرما، کمیته بحران نیز در شهرستان تشکیل شد.
معاون سابق سیاسی و انتظامی فرماندار خاطرنشان کرد؛ از مردم شریف و ولایتمدار شهرستان دماوند به منظور حمایت از بنده در سال‌های خدمت تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال برای متصدی معاونت سیاسی و انتظامی فرمانداری دماوند آرزوی توفیق دارم.


در شبکه های اجتماعی با ما باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *