‍ پیروز انتخابات مردم عزیز ما هستند که وظیفه خود را با مشارکت خوبشان انجام دادند و مردود این حادثه کسانی هستند که با بی توجهی به قانون و شرع و ارزش‌های انقلابی زمینه ابطال انتخابات را فراهم آوردند.
اخبار رودهن

‍ پیروز انتخابات مردم عزیز ما هستند که وظیفه خود را با مشارکت خوبشان انجام دادند و مردود این حادثه کسانی هستند که با بی توجهی به قانون و شرع و ارزش‌های انقلابی زمینه ابطال انتخابات را فراهم آوردند.

حجت الاسلام سید محمد حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته بخش رودهن عنوان کرد:
خداوند در آیه ۱۳۶ سوره مبارکه نساء می‌فرماید:
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا آمِنُوا بِاللَّهِ وَرَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی نَزَّلَ عَلَىٰ رَسُولِهِ وَالْکِتَابِ الَّذِی أَنْزَلَ مِنْ قَبْلُ ۚ وَمَنْ یَکْفُرْ بِاللَّهِ وَمَلَائِکَتِهِ وَکُتُبِهِ وَرُسُلِهِ وَالْیَوْمِ الْآخِرِ فَقَدْ ضَلَّ ضَلَالًا بَعِیدًا

ای کسانی که ایمان اورده‌اید به خدا و پیامبرش و کتابی که بر او نازل کرده و کتب اسمانی که پیش از این فرستاده‌است ایمان (واقعی) بیاورید، کسی که خدا و فرشتگان او و کتاب‌ها و پیامبرانش و روز واپسین را انکار کند در گمراهی دور و درازی افتاده است

دیندار واقعی کسی است که همه‌ی دستورات دین را بپذیرد ودستوری از دستورات دین را نفی نکند و همه تلاشش را برای انجام آنها بکار بگیرد

ادیان آسمانی هدف و حقیقت واحدی دارند همچون کلاس‌های یک مدرسه که تحت نظارت یک مدیر است بنابراین ایمان به همه‌ی پیامبران و کتب آسمانی لازم است

از جمله تاکیدات مهم رهبر فرزانه انقلاب در مراسم تنفیذ؛ تاکید بر مردمی بودن و مردمی ماندن رئیس جمهور و دولتمردان است.

جمله‌ای از رئیس جمهور منتخب که امید را بیش از پیش در دل مردم زنده کرد این فرمایش ایشان بود که فرمودند: وعده های دولت مردمی، وعده های صادق است.

مردمی بودن دولت مردان مایه تقویت ایران اسلامی و نظام اسلامی می‌شود و ایران قوی در همه ابعاد را شکل می دهد.

محرم ماه تبیین و ترویج نشر آموزه های زندگی ساز اسلام و آل الله است

ابطال انتخابات شورای اسلامی شهر رودهن از جهتی برای منطقه ما یک واقعه ناگوار است، چرا که موجب به وجود آمدن خلاء سیاستگذاری و تصمیم‌سازی در اداره شهر است و از طرفی وجهه شهر را خدشه‌دار کرده است. اما از جهتی هم موجب خرسندی است که چشمان ناظر مردم و نیروهای امنیتی و هیئت نظارت انتخابات باز است و در صیانت از سلامت انتخابات محکم و استوار می‌ایستند.

پیروز انتخابات مردم عزیز ما هستند که وظیفه خود را با مشارکت خوبشان انجام دادند و مردود این حادثه کسانی هستند که با بی توجهی به قانون و شرع و ارزش‌های انقلابی زمینه ابطال انتخابات را فراهم آوردند.

باید از این حادثه عبرت گرفت. فرهیختگان و زبدگان و معتمدان مردم باید به آسیب‌شناسی بنشینند و راهکارهای کاهش و محو پدیده‌های زشت و ناهنجاری همچون خرید و فروش رأی، وعده و وعیدهای نادرست، فضاسازی‌های مسموم و لابی‌گری های مخرب را جستجو کرده و رفع آنها را مطالبه کند.

من به سهم خودم اولاً از مردم عزیزمان به خاطر شرکت مسئولانه در انتخابات تشکر می‌کنم و ثانیاً از هیئت‌های اجرایی و نظارت و دستگاه‌های امنیتی و انتظامی خصوصاً هیئت نظارت مرکزی تشکر می‌کنم.

«

https://t.me/rudehen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *