پایان کار تیم فوتبال شهرداری آبسرد در لیگ برتر توابع استان تهران با چشم پوشی کمیته استیناف از تخلف محرض
اخبار دماوند

پایان کار تیم فوتبال شهرداری آبسرد در لیگ برتر توابع استان تهران با چشم پوشی کمیته استیناف از تخلف محرض

عیدی هیات فوتبال تهران و کمیته استیناف برای بار دوم به شاهین باقرشهر با طعم حذف شهرداری آبسرد همراه شد.

شاهین باقر شهر عیدی شب عید کمیته استیناف را پس فرستاد !

در بازی عجیب و تاریخی استان تهران در فصل ۱۳۹۹ ، دوتیم شاهین باقرشهر و پارس داودی بعد سه هفته در دیدار بیست و پنج دقیقه ای به مصاف هم رفتند و توانستند با همکاری یکدیگر سرنوشت گروه یک لیگ برتر توابع رو کاملا دگرگون کرده و موجبات حذف تیم شهرداری آبسرد را فراهم نمایند .

در حالی که همه اهالی فوتبال از دیدار عجیب و مشکوک که در بیست و پنج دقیقه ای که هفت گل در پی داشت، منتظر تصمیم قاطع هیات فوتبال بودند، تنها کمیته انضباطی بود که همانند دفعه قبل رای به نتیجه سه بر صفر داده بود ولی مجددا کمیته استیناف با نقض رای کمیته انضباطی مهر تاییدی بر ضرب و شتم داور در زمان شکست و نامیدی تیم و استفاده از بازیکن محروم در مسابقه ای که هیچ نظارتی از سوی هیات فوتبال را ندارد، زدند .

شهرداری آبسرد در حالی خود رو دوبار برای میزبانی از امیدحسن آباد آماده میدید، دوبار با تصمیم کمیته استیناف حذف شد اما سوالاتی باقی میماند که هیات فوتبال تازه ابقا شده و کمیته استیناف باید پاسخگوی آن باشد.

۱.چطور بعد از سه هفته رای به ادامه دیداری دادید که با ضرب و شتم داور ناتمام مانده بود و روز مسابقه هیچ نظارتی نکردید ؟!

(این در حالی است یک هفته قبل از این دیدار، مسابقه امید نفت ایرانیان و هوادار که در دقیقه سی به دلیل اعتراض زیاد مربیان و قهر داور ناتمام اعلام شد و بازی در طی ۲۴ ساعت سه بر صفر اعلام شد)

۲. چطور تیمی که تنها یک باخت آن هم به دلیل عدم حضور نیروی انتظامی در روز میزبانی خود دارد و حذف شده است، مجدد برای تنها بیست و پنج دقیقه زمین، نیروی انتظامی، پزشکیار، آمبولانس را مجدد هماهنگ می کند، تنها با هفت بازیکن در زمین حاضر شود و هفت گل بخورد، آیا عجیب نیست ؟!!!

۳.کمیته استیناف که رای به ادامه دیدار یازده به نه نفر داده است ، تا حقی از یک تیم ضایع نشود ، چطور زمانی که تیم بجای یازده نفر تنها با هفت نفر حاضر شد و حق دو تیم را عملا ضایع کرد، واکنشی از سوی این کمیته نشان داده نشد ؟!!

۴. چطور تیم پارس داودی همانند تیم حذف شده شهرداری پردیس از دیدار هفته آخر اعلام انصراف از ادامه مسابقات نداد و تن به دیداری مجدد داد با هزینه میزبانی، حضور نصفه و نیمه و با شکست تحقیر آمیز . دبیرکل محترم هیات فوتبال استان تهران، این مسئله عجیب نیست ؟!!

۵.کمیته محترم استیناف، چطور بازیکن محروم تا اطلاع ثانوی را که حضورش در مسابقه طبق گزارش ناظر بازی موجود در سایت هیات فوتبال تهران و مسئول برگزاری مسابقات توابع به تایید رسیده بود و برای کمیته انضباطی محرض شده بود، را نادیده گرفتید و سرنوشت دو تیم آبسرد و پاکدشت را عوض کردید ؟!

این مسابقات با پیشنهاد هیات فوتبال و تایید تیم ها، دیدارهای نیمه نهایی از دو دیدار رفت و برگشت به یک دیدار در زمین بی طرف انجام پذیرفت و در نهایت تیم شاهین باقر شهر که با هدیه هیات فوتبال و کمیته استیناف در نیمه نهایی حضور پیدا کرد، با شکست تیم ورامین در ضربات پنالتی، به فینال رسید ، اما در فینال مغلوب تیم امید حسن آباد شد و نتوانست از این هدیه ی هیات تازه ابقا شده استفاده کند .

و اما ذهن اهالی فوتبال همچنان دغدغه دارد که آیا تیم شهرداری آبسرد قربانی احکام نسنجیده کمیته استیناف هیات فوتبال استان تهران شده است یا همزمانی انتخابات هیات فوتبال استان با دیدار نیمه نهایی که باید در دماوند برگزار میشد و آن لغو تا بعد از کسب رای از هیئات فوتبال ؟!!!

در شبکه های اجتماعی با ما باشید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *